Najtańsze wina litrowe z Austrii? Najlepsza jakość do ceny? Spróbuj, a nie pożałujesz.

Tak może napisać każdy sklep w winami. Co nas jednak wyróżnia na tle innych podobnych sklepów?

Indywidualnie dobrana oferta dla każdego.

Lubisz Pinot Noir? To my możemy stworzyć ofertę dedykowaną specjalnie pod Ciebie.

Kiedy winę standardowe teksty typu sami wybieramy wina do naszej oferty albo sprawdzamy wina tylko od małych rodzinnych producentów, a w ofercie widzę wina od Vinicola Serena, która produkuje kilkadziesiąt milionów butelek, to ogarnia mnie śmiech, a raczej smutek, że mamy tak małe pojęcie o winach. I to wszyscy. Poczynając od importera, a kończąc na sprzedawcy. I tutaj żadne zaklęcia tego nie zmienią.

Znam ich ofertę, bo sam byłem nią zainteresowany. Są tańsi od małych producentów o 10-20%. To tak samo jakby kupować wina w Biedronce zamiast w sklepie specjalistycznym.

Odwiedzam wiele sklepów konkurencji i jak czasem widzę ceny detaliczne niektórych win, to ogarnia mnie przerażenie. Skąd oni biorą te ceny? Mógłbym mieć ceny konkurencyjne do dyskontów na więcej win, ale przy jednej lub kilku wizytach dziennie, nie ma możliwości, aby utrzymać sklep tylko z winami. Wszystkie sieci, które się rozwijają, typu M&P czy Dar Wina są de facto sklepami monopolowymi, i dzięki sprzedaży whisky, koniaków, wódki i piwa mogą się rozwijać. Ceny mają bardzo wysokie, ale wino nie jest ich źródłem utrzymania. Chcesz mieć lepsze ceny? Odwiedzaj nas częściej. Nasi stali klienci mają spore zniżki, a ceny są ustalane indywidualnie. 

Zapraszamy na zakupy!!

Kategorie: Bez kategorii

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Call Now ButtonZadzwoń i zamów
%d bloggers like this: