W dobie koronawirusa nasz sklep pracuje normalnie!!

Realizujemy również dostawy na telefon. Dostawy są bezpłatne. Płacisz tylko za wino.

Dlaczego warto do nas wstąpić?

Najtańsze wina litrowe z Austrii? Najlepsza jakość do ceny? Spróbuj, a nie pożałujesz.

Tak może napisać każdy sklep w winami. Co nas jednak wyróżnia na tle innych podobnych sklepów?

Indywidualnie dobrana oferta dla każdego.

Lubisz Pinot Noir? To my możemy stworzyć ofertę dedykowaną specjalnie pod Ciebie.

Kiedy widzę standardowe teksty typu, sami wybieramy wina do naszej oferty albo sprowadzamy wina tylko od małych rodzinnych producentów, a w ofercie są wina od Vinicola Serena, która produkuje kilkadziesiąt milionów butelek, to ogarnia mnie śmiech, a raczej smutek, że mamy tak małe pojęcie o winach. I to wszyscy. Poczynając od importera, a kończąc na sprzedawcy. I tutaj żadne zaklęcia tego nie zmienią.

Znam ich ofertę, bo sam byłem nią zainteresowany. Są tańsi od małych producentów o 10-20%. To tak samo jakby kupować wina w Biedronce zamiast w sklepie specjalistycznym.

Odwiedzam wiele sklepów konkurencji i jak czasem widzę ceny detaliczne niektórych win, to ogarnia mnie przerażenie. Skąd oni biorą te ceny? Mógłbym mieć ceny konkurencyjne do dyskontów na więcej win, ale przy jednej lub kilku wizytach dziennie, nie ma możliwości, aby utrzymać sklep tylko z winami. Wszystkie sieci, które się rozwijają, typu M&P czy Dar Wina są de facto sklepami monopolowymi i dzięki sprzedaży whisky, koniaków, wódki i piwa mogą się rozwijać. Co z tego, że ceny mają wysokie, kiedy mało kto jest w stanie porównać te ceny z innymi sklepami?

Poza tym klient często ma przeświadczenie, że kupując wino za 50 zł ,otrzymuje produkt wysokiej jakości. Niestety tak nie jest w większości sklepów. Kilka sklepów specjalistycznych ma dobre ceny na tyle, na ile pozwala obecna wielkość rynku, czyli wielkość sprzedaży.

Chcesz mieć najlepsze ceny? Odwiedzaj nas częściej. Nasi stali klienci mają spore zniżki, a ceny są ustalane indywidualnie. 

Zapraszamy na zakupy!!

Call Now ButtonZadzwoń i zamów